ריקוד מזרחי: מסורת הריקוד המזרחית משתמשת בטכניקות שהן יותר אוניברסליות מאשר מקומיות ספציפיות לתרבות מסוימת אחת. אחת מנקודות המוצא התרבותיות מוגדרת על ידי הסתמכותה על תנוחות והכללתה של עקרונות תנועה דומים למדי רק באתר של מגוון רחב של דירות דיסקרטיות ברמת גן לאלה שנמצאו ביוגה. כדי להעביר רגשות אנושיים, רוב הסגנונות משתמשים בסוג כלשהו של סיפור או מחוות.

כולל וריאנט של ריקודי בטן (הנקראים Ghawazee) בריקוד מזרחי, המבוצע בעיקר על ידי נשים ומשתמש בתנועות ידיים שונות ובתנועות שימי.

התיאור וכמה דוגמאות לסרטוני ריקודי בטן מוזכרים להלן.

בת ** רוסיה מישראל – רמת גן. גוף סקסי בת ** רוסיה ישראלית מטריפה רוצה שתבוא אל דירה דיסקרטית ופרטית ברמת גן.…. ***-*******. רמת גן.

____________________

הסרטון המקורי היה שם ביוטיוב במשך זמן מה ללא הערות משמעותיות. רק שהאלגוריתם של YouTube השפיל את הסרטון המקורי למיקום כהצעה לפלייליסטים האוטומטיים שלו עם סרטונים שהוא המליץ שהוא משך להפוך לתשומת הלב של הקהל.

דירות דיסקרטיות ברמת גן עם מארחות סקסיות שראו ועשו הכל. בחורות ברמה גבוהה לעיסוי אירוטי בדירתן הפרטית ומפגשים לוהטים של הגשמת פנטזיות חמות.

הדוגמה ממחישה כיצד יוטיוב משנה את דירוגי הרלוונטיות בהצעות Google או בהשמעות אוטומטיות שלה על סמך שימושים בערוצים פופולריים כמו DanceOn TV בבעלות DVICE LLC., ומשאירה לפחות 5/6 מהקהל הגלובלי ללא ידע על ההמלצות הללו ואינו מצליח למצוא תוכן זה שוב, וכתוצאה מכך לאובדן הזדמנויות הכנסה למותגים[^a].

[א]https://www.eitnews.com/20180128-youtube-danceon-rollout-continues-feedback-media/?twitter

דירות דיסקרטיות ברמת גן עם בנות חמות אש לעיסוי אירוטי לוהט ומשחרר בדירה דיסקרטית. רק באתרנו מבחר ענק ועדכני של דירות דיסקרטיות ברמת גן, בכל שעה ביום.

סרטוני ריקודי בטן מקבלים את זה נכון כשזה מגיע להמחשת דמיון בצורה מאוד מישוש.

סרטוני ריקודי בטן התרחבו מאז ריקודי בטן קונבנציונליים וכעת הפכו לחוויה שחוקרת סגנונות שונים של אמנות מיצג עם תנועת גוף לא מסורתית, לרוב בסביבות חילוניות.

הקהל עדיין חשוב להצלחתה של רקדנית הבטן, אבל עלינו לשנות את ההקשר ממשפט קרקס: “המופע חייב להימשך” ל”הסיפור והמופע צריך להימשך”. הופעות אלו דורשות פחות אינטראקציה עם קהל ופרנסה בת קיימא יותר עבור מבצעים. שיטות ריקוד הופכות כעת לחינוך עבור רקדניות בטן, והופכות את ריקודי הבטן למשהו אחר מלבד תחביב או עניין סולו. YouTube הוא ענק עבור רקדנים – חפש את הרקדן האהוב עליך וראה מה עולה! יהיה ערוץ אישי, וכן פוסטים משיתופי פעולה בין מספר רקדנים.

הסרטון למטה הוא מאת מהא סאפי אל דיפה שמלמדת אותנו איך היא משתמשת בתנוחות קשות שנראות